Skip links

Tanıtım Filmi
ozmer lojistik 4 anasayfa

“Bizimle Dünya Avucunuzun İçinde”

Özmer Lojistik

Özmer Lojistik firmamızın temelleri, 2005 yılında Mersin’de atılmıştır. Özmer Lojistik, şu an 25 lokasyon da 5 lojistik merkeziyle Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Özmer Lojistik kuruluş sürecinde 7 araç ve 12 personeliyle çıktığı bu yolda ciddi mesafeler kat edip, prestijini genişleterek günümüze kadar gelmiştir.

Günümüzde Özmer Lojistik, uluslararası teknik standartlara sahip 121 öz mal ve 40 onaylı tedarikçiden oluşan karayolu filosu, bunun yanında yurtiçinde toplam 10.000 m2’lik kapalı ve açık alandan oluşan lojistik merkezi ve 145 personeliyle müşterilerine esnek lojistik çözümler sunmaktadır.

Özmer Lojistik, tekstil, kuru gıda, inşaat ve perakende başta olmak üzere sektörün öncü firmalarına yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığı ve depolama hizmetlerini entegre ederek sunmaktadır.

Özmer Lojistik, Türkiye’den Avrupa, Balkanlar, Asya, Ortadoğu ve K. Afrika arasında tüm taşıma modlarını etkin bir şekilde birleştirerek uluslararası komple, parsiyel ve konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz
Gelişen ve sürekli büyümekte olan lojistik sektöründe yenilikçi bir marka olmak.

Değerlerimiz
Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ,nezaket…

Profesyonel Hizmet

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi

Güvenli Taşımacılık

Yükleriniz “Özmer” güvencesinde

Geniş Lokasyon Ağı

Tüm dünyaya yüklerinizi güvenle taşıyoruz

Müşteri Memnuniyeti

Uzman ekip ile 100% memnuniyet

Explore
Kaydır