Skip links

+90 850 888 89 99

Karayolu Taşımacılığı

Özmer Lojistik | Bizimle Dünya Avucunuzun İçinde

SİZİ ARAYALIM ?
Bizimle İletişime Geçiniz
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Uluslararası Karayolu taşımacılığının öncü markası özmer lojistik sektörde alışılagelmişin aksine taşıma lokasyonlarında ara ülkelerde yükleme veya boşaltma işlemi yapmadan sadece belirli destinasyonlara direkt hizmet vermektedir. Ve bu karayolu taşıma yöntemi ile özmer rakip firmalarının aksine daha kısa sürelerde teslimat ile fark oluşturmaktadır.

Özmer Lojistik, karayolu taşımacılığını kendi öz mal tırları ile gerçekleştirmekte ve yüklemlerin tümü Özmer Lojistiğe ait depolarda profesyonel ekip ile özenle yüklenir ve varış noktasına kadar Özmer Genel Merkezinde bulunan operasyon takip departmanı tarafından uydudan an ve an takip edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini benimsemiş uzman kadrosu ile tüm bu taşıma sürecini müşterileri ile paylaşarak güvenliği ve memnuniyeti üst düzeyde tutmanın avantajını sunmaktadır.

karayolu tasimaciligi sosyal

Özmer Farkı;

Özmer Lojistik 20 yılı aşkın uluslararası karayolu taşımacılığı tecrübesini, günümüz modern teknolojisi ile birleştirerek tüm taşımacılık metodlarını geniş lokasyon ağı ve son teknoloji çevre dostu (EURO 6) motorlara sahip araç filosu ile sunmaktadır.

Çevre Dostu Filo

EURO 6 motorlara sahip 130’u aşkın özmal araç filosu.

Geniş Lokasyon Ağı

5 Lojistik merkezi ile 25 lokasyonda kesintisiz hizmet.

%100 Memnuniyet

Profesyonel bir  ekiple daima memnuniyet odaklı çözümler.

Özmer Lojistik memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile karayolu taşımacılığı alanında müşteri portföyünü genişletme ve güvenli hızlı taşımacılığı daha fazla müşteriye eriştirmenin ARGE çalışmalarını sürdürmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılık

Karayolu taşımacılığının türleri arasında en sık kullanılanı karayolu parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık ile birden çok müşterinin ürünü tek bir araçla taşınır ve teslimi sağlanır. Tek bir rota üzerinden hareket ederek sırayla teslimler gerçekleştirilir.

İntermodal Taşımacılık

Karayolu taşımacılığı türlerinden bir diğeri intermodal taşımacılıktır. Bu taşımacılık çeşidinde taşınacak olan yük birden fazla araca yüklenir. Konteynır boşaltılmadan başka bir araca transfer sağlanır. İntermodal taşımacılık böylece el değmeden sağlanmış olur. El değmediği için de daha sağlıklı ve güvenli bulunur.

Multimodal Taşımacılık

Multimodal Taşımacılık, farklı taşıma araçları veya üniteleriyle, birden fazla taşıma çeşidi kullanılarak yapılan taşıma biçimidir. Multimodal taşımacılıkta yükler, bulunduğu kaptan başka bir kaba aktarılmak suretiyle farklı taşıma yollarıyla yoluna devam eder.

Multimodal yani çok modlu taşımacılık tipinde tüm yolculuk, ayrı ayrı aşamalardan oluşan bir süreç değil, entegre bir sistemdir.

Explore
Kaydır